بهار زمستانی

THE WORD HAS BEEN  CHANGED AND WE FORGeT THESE changes!!

قانون های یک بهار زمستانی!!
ساعت ٤:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢٧ 

قسم به خدای آسمان ها و زمین که اگر خودش بخواهد خوب میتواند حال من را بگیرد!! از همین دو روز پیش هشدار هایی مبنی بر اینکه ملخک مواظب باش زیاد به گوشم میرسید و من که ابدا و اصلا بدهکار نبودم می خندیدم و میگفتم :اوه ه من !شوخی میکنی!!ولی حالا انگار بدجوری دارد سرم یکی یکی به سنگ میخورد!(آخ خ خ خ خ!!)این حرفها را که دارم میزنم در حریم محرم سازی جایی ندارد و بدم نمیاید درس عبرتی دیگر شود برای دیگران نوعی!اینجانب هما هستم در کلاس دهم منبر دوم مزاحمتان میشوم چرا که بد نیست کمی با من سخنور همدردی کنید!!ساعت مثل همیشه میدود آن هم از نوع ماراتنی!!من هم مثل همان همیشه به دنبالش...!یک رئیس سخت گیر کم یاب جلوی شما مثل چمن سبز میشود و با بهترین لحنی که میتواند داشته باشد میپرسد:انشاءالله که ترجمه ها را آورده اید!؟

و من در جواب این نگاه های خونین و لحن کاملا دوستانه(میکشمت!!)لبخند مسخره ای تحویل میدهم و پشت سرش بهانه آی بهانه!!هیچی نمیگوید...شاید دارد پیش خودش فکر میکند این خانوم محترم چش است!! واز کنار اینجانب رد میشود.

همین چند کلمه انگلیسی کافی ست تا انواع و اقسام لهجه های نه چندان انگلیسی به گوش پر من برسد!.....hi!guys!!So what's up من استاد صبوری هستم میگذارم هرچه دلشان خواست از وقایع و اتفاقات امروز به لوریش بگویند!("لوریش" زبانی ست که توسط دوستداران زبان انگلیش و فارسیش اختراع گردیده و بعد از کمی هم زنی به این نام در آمده!!)چند جمله به انگیلیش میگویند و بعد یکدفه میپرسند:فلان کلمه به فارسی چی میشه؟؟اینجاست که من واقعا صبوریت خود را به طور احسن نشان میدهم!!بدجوری گاف میدهم.اصلا برنامه کلاس را نچیده ام... قرار بود موضوع دیسکاشن را برایشان تعیین کنم...قرار بود ازشان تست بگیرم ولی...اما ...چون...

بله !عاقبت منی که یک هفته ای میشود کار های مهمم را پوشت هزاران گوشت میاندازم همین است! نگاه های اونجوری ...درس دادن های اینجوری و بسی دیگر!!نه!نمیشود...قانون دارد طرز حرکت لحظه های من! عبرتی شد برای من که قانون های بهارانه کجا رفت؟!! باید هم چنان سر وجدان کاری ام بمانم تا هیچ چیز مختلش نکند...

باید بشوم همان که بودم!به شرط حیات در پست بعدی حتما برایتان خواهم گفت که من چقدر حساب شده قدم برمیدارم!

 

 

و این بود همایی از بهار زمستانی ....!!

 

 

 


کلمات کلیدی:
لینک دائم مهمان های بهار زمستانی () نویسنده: هما
 
SHORT MEMORIES
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٦ 

چک چک

 

 

 

 

 

 

 

سلام!(نمیدونم چرا چند وقتیه اینقدر سلام میکنم!!)

من بعد از اینکه مدتها آپ نکردم به این نتیجه رسیدم که چقدر دلم برای بعضی خاطره ها تنگ شده!خصوصا خاطره های کوه و گشت و گذار.این عکس بالا رو که زحمت میکشید با چشمای قشنگتون می بینید محلی ست به نام چک چک که یکی از معبد های زرتشت در ۴٠کیلومتری اردکان است.یادمه سرپرست گروهمون آقای امینی میگفتن وقتی که اعراب خدا بگم چی کارشون کنه حمله میکنن به ایران یکی از دختران یزدگرد سوم (که هنوز هم نمی دونم اسمش چیه!!)فرار میکنه به این منطقه دور دست تا از دست دشمن در امان باشه.این معبد که از دل یکی از کوه هاش آب چکه چکه میکنه برای زرتشتی های عزیزمون خیلی مقدس و قابل احترامه.یادش بخیر انگار همین دیروز بود. تو دل کویر بودیم و تصمیم گرفتیم اینجا رو هم ببینیم.(خاطرات قشنگت همیشه با منه آبان ٨٧!)از گروه دانشجویی و عزیزمون هرچی بگم کم گفتم.بچه های درسخون و اهل دل!

اینجا هم کوه آنالوجه در فریدون شهر است.باز اینجا با همون گروهم .خوشبختانه موفق شدیم ارتفاع ۴١۵٠این کوه رو فتح کنیم.(فکر کنم کم و بیش اطلاع داشته باشید این صعود یه صعود سراسری بود.یعنی همه ی استان های کشورشرکت داشتن.)این صعود هم که کلی منو با آدم های مختلف از سراسر کشور آشنا کرد,واقعا عالی و خاطره انگیز بود.

 آنا لوجه 

 

 

 

 

 

 

جا داره یاد کنم از اون عزیز دانشگاه تهران که لطف کردن و با وجود آنکه می دانستند این هما چقدر از تاریکی وحشت دارد او را در غسال خانه ای مبحوس کرده و های های به جیغ های گوش خراشش خندیدند!(خدا نصیب مارمولک بیابون نکنه!)یاد همه ی هم گروهی هام بخیر.راستی کجایید؟؟

    خیلی دلم میخواست عکس های بیشتری بذارم و بیشتر بگم...اما!!وقت تنگ است و خلق من این روز ها تنگ تر!!فقط می خواستم بگم خاطره همیشه خاطره س!این جمله ی فیلسوفانه ی من را به خاطر بسپارید!!

پی نوشت:زهرا جونم عزیز دلم خیلی خیلی از دست دادن پدر ماهت رو بهت تسلیت میگم.عزیزم با اون لحن قشنگت همیشه به من امید میدی.من میدونم برگ و بار دلت همیشه در کنارته.

 

 

           

 

 

 

 

 این فاصله ی بی معنی نشان از این دارد که یا من هنگ کرده ام یا خودش!!(اینترنت روانی!!)


کلمات کلیدی: آنالوجه ، صعود سراسری ، چک چک
لینک دائم مهمان های بهار زمستانی () نویسنده: هما