قانون های یک بهار زمستانی!!

قسم به خدای آسمان ها و زمین که اگر خودش بخواهد خوب میتواند حال من را بگیرد!! از همین دو روز پیش هشدار هایی مبنی بر اینکه ملخک مواظب باش زیاد به گوشم میرسید و من که ابدا و اصلا بدهکار نبودم می خندیدم و میگفتم :اوه ه من !شوخی میکنی!!ولی حالا انگار بدجوری دارد سرم یکی یکی به سنگ میخورد!(آخ خ خ خ خ!!)این حرفها را که دارم میزنم در حریم محرم سازی جایی ندارد و بدم نمیاید درس عبرتی دیگر شود برای دیگران نوعی!اینجانب هما هستم در کلاس دهم منبر دوم مزاحمتان میشوم چرا که بد نیست کمی با من سخنور همدردی کنید!!ساعت مثل همیشه میدود آن هم از نوع ماراتنی!!من هم مثل همان همیشه به دنبالش...!یک رئیس سخت گیر کم یاب جلوی شما مثل چمن سبز میشود و با بهترین لحنی که میتواند داشته باشد میپرسد:انشاءالله که ترجمه ها را آورده اید!؟

و من در جواب این نگاه های خونین و لحن کاملا دوستانه(میکشمت!!)لبخند مسخره ای تحویل میدهم و پشت سرش بهانه آی بهانه!!هیچی نمیگوید...شاید دارد پیش خودش فکر میکند این خانوم محترم چش است!! واز کنار اینجانب رد میشود.

همین چند کلمه انگلیسی کافی ست تا انواع و اقسام لهجه های نه چندان انگلیسی به گوش پر من برسد!.....hi!guys!!So what's up من استاد صبوری هستم میگذارم هرچه دلشان خواست از وقایع و اتفاقات امروز به لوریش بگویند!("لوریش" زبانی ست که توسط دوستداران زبان انگلیش و فارسیش اختراع گردیده و بعد از کمی هم زنی به این نام در آمده!!)چند جمله به انگیلیش میگویند و بعد یکدفه میپرسند:فلان کلمه به فارسی چی میشه؟؟اینجاست که من واقعا صبوریت خود را به طور احسن نشان میدهم!!بدجوری گاف میدهم.اصلا برنامه کلاس را نچیده ام... قرار بود موضوع دیسکاشن را برایشان تعیین کنم...قرار بود ازشان تست بگیرم ولی...اما ...چون...

بله !عاقبت منی که یک هفته ای میشود کار های مهمم را پوشت هزاران گوشت میاندازم همین است! نگاه های اونجوری ...درس دادن های اینجوری و بسی دیگر!!نه!نمیشود...قانون دارد طرز حرکت لحظه های من! عبرتی شد برای من که قانون های بهارانه کجا رفت؟!! باید هم چنان سر وجدان کاری ام بمانم تا هیچ چیز مختلش نکند...

باید بشوم همان که بودم!به شرط حیات در پست بعدی حتما برایتان خواهم گفت که من چقدر حساب شده قدم برمیدارم!

 

 

و این بود همایی از بهار زمستانی ....!!

 

 

 

/ 35 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سنجاقک

ا

سن

ا

سنجاقک

استادانقدرفروتن نباشیدسنگ خیلی وقته ازاینکه به سرشمابخوره شرم داره فوق العاده اید مثل همیشه

سنجاقک

استادانقدرفروتن نباشیدسنگ خیلی وقته ازاینکه به سرشمابخوره شرم داره فوق العاده اید مثل همیشه

مسعود رازقی

سلام هما جان. بهت تبریک میگم واقعا وبلاگ فوق العاده ای داری. با اجازتون لینکتون کردم. شما هم اگه مایل به تبادل هستید به اسم و فامیلم لینکم کنید. موفق و پیروز باشید. یا علی مدد. در پناه حق.

مسيح

سلام اين اشتياق تازه صياد و دام چيست...... ........ با عاشقانه اي به روزم

گندم

ممنون عزیزم.. شما لطف داری[گل]