SHORT MEMORIES

چک چک

 

 

 

 

 

 

 

سلام!(نمیدونم چرا چند وقتیه اینقدر سلام میکنم!!)

من بعد از اینکه مدتها آپ نکردم به این نتیجه رسیدم که چقدر دلم برای بعضی خاطره ها تنگ شده!خصوصا خاطره های کوه و گشت و گذار.این عکس بالا رو که زحمت میکشید با چشمای قشنگتون می بینید محلی ست به نام چک چک که یکی از معبد های زرتشت در ۴٠کیلومتری اردکان است.یادمه سرپرست گروهمون آقای امینی میگفتن وقتی که اعراب خدا بگم چی کارشون کنه حمله میکنن به ایران یکی از دختران یزدگرد سوم (که هنوز هم نمی دونم اسمش چیه!!)فرار میکنه به این منطقه دور دست تا از دست دشمن در امان باشه.این معبد که از دل یکی از کوه هاش آب چکه چکه میکنه برای زرتشتی های عزیزمون خیلی مقدس و قابل احترامه.یادش بخیر انگار همین دیروز بود. تو دل کویر بودیم و تصمیم گرفتیم اینجا رو هم ببینیم.(خاطرات قشنگت همیشه با منه آبان ٨٧!)از گروه دانشجویی و عزیزمون هرچی بگم کم گفتم.بچه های درسخون و اهل دل!

اینجا هم کوه آنالوجه در فریدون شهر است.باز اینجا با همون گروهم .خوشبختانه موفق شدیم ارتفاع ۴١۵٠این کوه رو فتح کنیم.(فکر کنم کم و بیش اطلاع داشته باشید این صعود یه صعود سراسری بود.یعنی همه ی استان های کشورشرکت داشتن.)این صعود هم که کلی منو با آدم های مختلف از سراسر کشور آشنا کرد,واقعا عالی و خاطره انگیز بود.

 آنا لوجه 

 

 

 

 

 

 

جا داره یاد کنم از اون عزیز دانشگاه تهران که لطف کردن و با وجود آنکه می دانستند این هما چقدر از تاریکی وحشت دارد او را در غسال خانه ای مبحوس کرده و های های به جیغ های گوش خراشش خندیدند!(خدا نصیب مارمولک بیابون نکنه!)یاد همه ی هم گروهی هام بخیر.راستی کجایید؟؟

    خیلی دلم میخواست عکس های بیشتری بذارم و بیشتر بگم...اما!!وقت تنگ است و خلق من این روز ها تنگ تر!!فقط می خواستم بگم خاطره همیشه خاطره س!این جمله ی فیلسوفانه ی من را به خاطر بسپارید!!

پی نوشت:زهرا جونم عزیز دلم خیلی خیلی از دستدادن پدر ماهت رو بهت تسلیت میگم.عزیزم با اون لحن قشنگت همیشه به من امید میدی.من میدونم برگ و بار دلت همیشه در کنارته.

 

 

           

 

 

 

 

 این فاصله ی بی معنی نشان از این دارد که یا من هنگ کرده ام یا خودش!!(اینترنت روانی!!)

/ 42 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سبز

عکسا باز نمیشه راستی آپ کردم , میدونم که به دردت میخوره بیا بخون, راجع به روابط مرد و زنه

محسن

سلام وب زیبایی داری خوشحال میشم به منم سر بزنی[گل][خداحافظ]

فرزانه

از اینکه به وبلاگم سرزدید و نظر دادید ممنونم. این باعث قوت قلب من و تقویت روحیه ی وبلاگ نویسی در منه. سپاسگزارم

گندم

هما جان بهتر نبود عنوان پستت فارسی باشه؟! مگه زبان فارسی شیرین خودمون چشه؟![سوال]

ظهیر

سلام وب خیلی زیبایی داری مطالبت هم زیباست زودی بیا منتظر حضور گرمت هستم با مطالب جدیدی اومدم بای تا های

فائزه

سلام حیف وقتم که گذاشتم اراجیف تو را خوندم . مطالبی رابنویس که به دردمون بخوره (شوخی کردم)

حسین نمازی

خب من نظرم رو درباره مطلبت داده بودم اما ... خیلی خوبه که به سینما علاقه مند هستین البته اینجور مطالبی که من تو وبلاگ گذاشتم چیزاییه که توی کتابا پیدا نمیشه واقعا سینما فراز و نشیب های زیاد داشته که قصد دارم تو وبلاگم ازشون بگم. شما هم اگه خواستین می‌تونین به من بگین تو چه حوزه‌ای مایل به فعالیت و مطالعه هستین تا کمکتون کنم.

فرید آزمون

[گل] ممنون که سر زدی! آپ نکردین؟ آپ کردین ما رو هم خبر کنینا! [گل]

سما

جالب بود. خوشم اومد از قلمت. با اجازه لینکت میکنم[لبخند]